Uzmanību!

Creditreform atgādina, ka inkasso procesā, komunicējot ar debitoriem, tiek izmantotas tikai creditreform.lv domēnam piederošas epasta adreses. Creditreform nekad nesūta paziņojumus no publiskiem epasta pakalpojumu sniedzējiem: (piemēram: inbox.lv, one.lv, draugiem.lv, gmail.com utml.).
Tāpat pirms maksājuma veikšanas lūdzam pārbaudīt maksājuma rekvizītu pareizību.

Informācija parādniekiem

Ar SIA "Creditreform Latvija" valdes 2016.gada 21.marta lēmumu tiek piemērota maksa par atsevišķiem SIA "Creditreform Latvija" sniegtajiem pakalpojumiem.
E-parads.lv nodrošina iespēju saņemt tiešsaistē informāciju par saviem un savu uzņēmumu parādiem: parāda summu, kreditoru, piedziņas lietas statusu, maksājumu rekvizītus, ka arī papildus informāciju par parādu un saņemt atbildes uz uzdotajiem jautājumiem.
Saņemot atgādinājumu no Creditreform par nenokārtotām parādsaistībām, veiciet maksājumu nekavējoties. Pēc parāda apmaksas informējiet par to Creditreform, piezvanot.
Nosūtiet maksājumu apliecinošo dokumentu izmantojot speciālu formu.
Ja pēc Creditreform pieprasījuma savlaicīgi nenomaksāsiet parādu, informācija par maksājuma kavējumu tiks reģistrēta Creditreform Latvija juridisko vai fizisko personu parādvēstures datu bāzē.
Šeit Jūs varat atrast biežāk uzdotus jautājumus un uzdod savu jautājumu izmantojot formu.