Aktualitātes

SIA CREDITREFORM LATVIJĀ – jauni īpašnieki.

       Norvēģu sabiedrība AS B2Holding, turpinot ekspansiju Skandināvijas un Baltijas tirgos, kļuvusi par kredītrisku vadības un parādu piedziņas uzņēmuma SIA CREDITREFORM LATVIJĀ lielāko akcionāru. 
 
      AS B2Holding darbības joma ir kredītportfeļu iegāde un apsaimniekošana Eiropā. Tas paredzējis arī turpmāk Skandināvijā un Baltijas valstīs aktivizēt savu darbību restrukturizēšanai paredzēto gan banku, gan nebanku kreditoru kredītportfeļu un parādsaistību iegādē un apsaimniekošanā.

      AS B2Holding ienākšana Latvijas tirgū nav pārsteigums, jo kompānijas aktivitātes aizsākās jau pērn, kad B2Holding meitas uzņēmums Baltijas reģionā B2Kapital iegādājās Latvijas Krājbankas patēriņa kredītu parādu portfeli ar gandrīz 12000 parādsaistību lietām, kuru šobrīd apkalpo SIA Creditreform Latvijā.

      SIA Creditreform Latvijā ir uzņēmums ar 19 gadu darba pieredzi ārpustiesas parādu atgūšanā un kredītrisku vērtēšanā ne tikai Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, bet arī citās Austrumeiropas valstīs. Daudzu gadu garumā SIA Creditreform Latvijā stabili turas gan parādu piedziņas, gan kredītinformācijas pakalpojumu sniedzēju līderpozīcijās.

      Plānots, ka pēc notikušā darījuma, SIA Creditreform Latvijā vadībā paliks iepriekšējā valde, to papildinot ar jaunā akcionāra pārstāvi.