Aktualitātes

Noslēgusies Creditreform Inkasso klientu aptauja!

  
Paldies visiem, kas aizpildīja aptaujas anketas!

       Esam pateicīgi klientiem par augsto sadarbības novērtējumu, Jūsu ierosinājumus noteikti izmantosim procesu uzlabošanai turpmāk. 
        
       Šogad vidējais kvalitātes apmierinātības rādītājs ir 1.17, tas ir augstāks nekā jebkad iepriekš (iepriekš 1.00). Tas parāda, ka Creditreform piedāvā ātru un rezultatīvu parādu atgūšanas procesu par pieejamu cenu un seko līdzi savu klientu vēlmēm.
 
       Kā trīs populārākos parādu atgūšanas pakalpojuma izmantošanas iemeslus klienti min: izmanto, lai atgūtu naudu ātrāk, lai izvairītos no tā, ka parāds kļūst bezcerīgs un pašu parādu atgūšana nav rezultatīva.      
 
       Galvenās priekšrocības Creditreform parādu atgūšanas pakalpojuma izmantošanā klienti min: ērta sadarbība, kvalitatīva kredītinformācija, lielākā parādvēstures datu bāze un rezultativitāte.
 
       Creditreform pakalpojumu WebInkasso - iekasēšanas procesa kontroli un datu apmaiņu on-line portālā http://www.crediweb.lv/, izmanto 49% parādu atgūšanas pakalpojumu klienti. Lietotāji atzīst, ka šis pakalpojums atvieglo sadarbību ar Creditreform un sniedz darbā nepieciešamo informāciju par debitoru un iekasēšanas procesu.      
 
       Credireform nepārtraukti uzlabo sniegto pakalpojumu kvalitāti un strādā pie tā, lai klientu saņemtie pakalpojumi būtu visaugstākajā līmenī. Saviem klientiem vēlam izaugsmi, lai vairāk klientu un mazāk debitoru nesamaksāto parādu!
 
Creditreform Latvijā, SIA
 
Klientu atbalsta nodaļa