Aktualitātes

Uzņēmumiem jauns standarts Latvijas biznesa vidē!

SIA Crefo Rating, kas ir Creditrefom grupas uzņēmums, sniedz iespēju Latvijas biznesa videi attīstīties vēl nebijušā veidā – beidzot arī Latvijā ir pieejami CrefoCert maksātspējas sertifikāti, kurus iegūt var tikai paši labākie Latvijas uzņēmumi.

Pēc esošajiem aprēķiniem tikai 5% Latvijas uzņēmumu atbilst CrefoCert sertifikāta iegūšanas kritērijiem, tāpēc tas ir īpašs izcilas maksātspējas apliecinājums konkurentu vidū. Uzņēmumam, kas ieguvis CrefoCert sertifikātu, tā ir kvalitātes zīme, ko izmantot komunikācijā ar sadarbības partneriem, potenciālajiem klientiem un medijiem.  Tā, piemēram, Lietuvā līdzīgu maksātspējas sertifikātu iegūst vidēji 1000 uzņēmumi gadā, kas atzinīgi novērtējuši sertifikāta lietderību biznesa attīstībā. 

Sertifikācijas procesā tiek izmantota detalizēta finanšu datu analīze, riska klases un CrefoScore indeksa aprēķini, kas attiecīgi atspoguļo maksātspējas rādītājus. Unikālā metodoloģija izstrādāta sadarbībā ar Creditreform Risk Management Vācijā, nodrošinot automatizētu un objektīvu uzņēmuma maksātspējas izvērtēšanu.

Ja uzskatiet, ka Jūsu uzņēmums ir spējīgs iegūt šo sertifikātu un pierādīt savu augsto maksātspēju citiem, Jums ir iespēja iegūt CrefoCert vai CrefoCert Gold sertifikātu. Vairāk informācijas par sertifikāta kritērijiem, Standartu un jau sertificētajām kompānijām meklē http://www.crefocert.lv/